Samsung Galaxy A56

/5

Potrebujete hiter in zanesljiv servis Samsung Galaxy A56? V DMT Servisu izvajamo strokovno diagnostiko in popravilo Samsung Galaxy A56 telefonov. Poskrbimo za menjavo zaslona, baterije, kamer, polnilnega priključka in odpravo zahtevnejših elektronskih okvar. Napravo lahko pošljete po pošti ali jo po dogovoru osebno oddate na relaciji Cerknica – Trzin.

StoritevCena
Menjava zaslona (Incell, OLED, original)75€, 95€, 120€
Menjava zadnje kamere (50MP, 5MP)70€, 55€
Menjava baterije (kopija, original)45€, 55€
Menjava sprednje kamere55€
Popravilo osnovne plošče od 50€
Reševanje podatkovod 50€
Menjava polnilnega dela50€
Menjava mikrofona50€
Menjava senzorja prstnega odtisa50€
Menjava zvočnika 45€
Menjava tipke za vklop 45€
Menjava tipke za glasnost 45€
Menjava slušalke40€
Menjava pokrova baterije od 35€
V kolikor za željeno storitev ne najdete cene, nas kontaktirajte! Vse cene so informativne narave. Za natančno ceno posameznega popravila nas predhodno pokličite!

Servis Samsung Galaxy A56

Samsung Galaxy A56 spada med najbolj priljubljene modele serije Galaxy A. Telefon ponuja velik zaslon, zmogljivo baterijo in odlične kamere za vsakodnevno uporabo. Kljub kakovostni izdelavi lahko zaradi padcev, obrabe ali stika s tekočino pride do različnih okvar, ki zahtevajo strokovno popravilo. DMT Servis redno servisira naprave Samsung Galaxy A serije.


Katere okvare Samsung Galaxy A56 najpogosteje popravljamo?

Pri modelu Samsung Galaxy A56 najpogosteje odpravljamo:

  • Počen ali razbit zaslon
  • Neodziven zaslon na dotik
  • Črn zaslon
  • Hitro praznjenje baterije
  • Pregrevanje naprave
  • Težave s polnjenjem
  • Okvare USB-C priključka
  • Okvare zadnje kamere
  • Okvare sprednje kamere
  • Nedelujoč mikrofon
  • Nedelujoč zvočnik
  • Poškodovan zadnji pokrov
  • Okvare po stiku z vodo
  • Okvare matične plošče

Menjava zaslona Samsung Galaxy A56

Poškodovan zaslon je ena najpogostejših okvar pri Samsung Galaxy A56.

Znaki poškodbe:

  • Počeno steklo
  • Črn ekran
  • Utripanje slike
  • Barvne črte
  • Neodziven dotik
  • Del zaslona ne deluje

Po menjavi preverimo pravilno delovanje zaslona in vseh ostalih funkcij telefona.


Menjava baterije Samsung Galaxy A56

Po več sto polnilnih ciklih se kapaciteta baterije zmanjša.

Pogosti simptomi:

  • Hitro praznjenje
  • Nenadni izklopi
  • Pregrevanje
  • Počasno polnjenje
  • Krajša avtonomija

Menjava baterije lahko bistveno podaljša uporabnost naprave.


Menjava kamer

Če kamera ne ostri pravilno ali so fotografije zamegljene, lahko zamenjamo posamezne module.

Popravljamo:

  • Glavno kamero
  • Ultra širokokotno kamero
  • Makro kamero
  • Sprednjo kamero
  • Zaščitno steklo kamere
  • Težave z ostrenjem

Popravilo USB-C priključka

Polnilni priključek je med najbolj obremenjenimi deli telefona.

Znaki težave:

  • Telefon se ne polni
  • Polnjenje se prekinja
  • Slab stik kabla
  • Počasno polnjenje
  • Težave pri povezavi z računalnikom

Popravilo matične plošče

Izvajamo tudi zahtevnejša mikropopravila:

  • Telefon se ne vklopi
  • Kratki stiki
  • Okvare napajalnih vezij
  • Poškodbe po vodi
  • Okvare elektronskih komponent

Servis po stiku z vodo

Vdor tekočine lahko povzroči resne poškodbe notranjih komponent.

Možne posledice:

  • Korozija elektronike
  • Okvare zaslona
  • Težave s polnjenjem
  • Okvare kamer
  • Nestabilno delovanje telefona

Hitro ukrepanje pogosto prepreči večje poškodbe.


Zakaj izbrati DMT Servis?

  • Hitra diagnostika
  • Izkušnje s Samsung Galaxy napravami
  • Popravila na nivoju komponent
  • Možnost reševanja podatkov
  • Pošiljanje po vsej Sloveniji
  • Osebna oddaja Cerknica – Trzin
  • Garancija na opravljeno storitev

Osebna oddaja in prevzem

Samsung Galaxy A56 lahko pošljete po pošti iz katerega koli kraja v Sloveniji.

Po dogovoru omogočamo tudi osebno oddajo in prevzem na relaciji Cerknica – Trzin. Kontaktirate nas lahko na telefon 071 233 187.


Pogosta vprašanja

Ali menjate zaslon Samsung Galaxy A56?

Da. Menjamo poškodovane zaslone in preverimo delovanje naprave.

Ali menjate baterijo Samsung Galaxy A56?

Da. Menjamo obrabljene baterije in preverimo delovanje telefona.

Ali popravljate USB-C priključke?

Da. Odpravljamo težave s polnjenjem in prenosom podatkov.

Ali popravljate kamere?

Da. Menjamo posamezne module kamer in odpravljamo težave z ostrenjem.

Ali izvajate reševanje podatkov?

Da. V številnih primerih lahko uspešno rešimo podatke iz poškodovanih naprav.


Servis Samsung Galaxy A56 v Sloveniji

Če potrebujete servis Samsung Galaxy A56, vam DMT Servis nudi hitro in strokovno rešitev za menjavo zaslona, baterije, kamer, USB-C priključka ali popravilo matične plošče. Napravo lahko pošljete po pošti ali osebno oddate na relaciji Cerknica – Trzin.